Klijanu iela 6,  Riga, LV-1013 IR BEZMAKSAS PARKINGS!

Pr-Pt: 9.00-19.00, St-10.00-15.00,  Sv-Brivdiena

 

© 2019 Siluets. All Rights Reserved

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

10:00 - 15:00

IETĪŠANA

Ietīšana – Efektīvi cīnās ar tauku nogulsnējumiem, aktivizē šķidruma mikrocirkulāciju organismā, vietējos un kopējos apmaiņas procesus, kā arī izvada no organisma sārņus, uzlabo nervu un endokrīnās sistēmas stāvokli, no kurām ir atkarīgs lipolīzes un lipoģenēzes līdzsvars.

 

Kontrindikācijas ietīšanai: Cilvēkiem ar onkoloģiskām, hipertoniskām, ginekoloģiskām un sirds un asinsvadu saslimšanām.

 

Procedūru nav vēlams veikt arī cukura diabēta slimniekiem ar smagu klīnisko norisi, cilvēkiem ar vairogdziedzera darbības traucējumiem. Tāpat ietīšana ar aļģēm ir kontrindicēta alerģiskas reakcijas uz jodu gadījumos.

 

LPG masāža + Ietīšana. Veicot šīs 2 procedūra kopā, mēs pastiprinām katras tās efektu, kas ved pie labākiem un ātrākiem rezultātiem. LPG sagrauj tauku nogulsnējumus un celulītu, bet ietīšana palīdz efektīvāk izvadīt no organisma sārņus un toksīnus.

 

Ietīšanas varianti.

 

CELLULIT VIB no Ericson Laboratoire. tā ir unikāla līnijas preparātu iedarbība, kuros aktīvās sastāvdaļas “iedarbina” starpšūnu saišu, kas ir atbildīgas par tauku šūnu sakopojumu veidošanos un “apelsīna mizas” efekta attīstību, sagraušanu taukaudos, stimulē tauku sadedzināšanu un to sadalīšanās produktu izvadīšanu no audiem, ko pavada tauku nogulsnējumu samazināšanās.

 

Aļģes Algotherm koncentrē sevī visu jūras enerģiju. Ir pierādīts, ka jūras ūdens sastāvs ir praktiski identisks cilvēka asins plazmas sastāvam, tāpēc lietderīgās sastāvdaļas, ko tas satur, organisms asimilē praktiski par 100%. Pateicoties tam, mūsu organisms patērē tieši to aļģu ietinamo aktīvo sastāvdaļu daudzumu, kas tam attiecīgajā brīdī ir nepieciešams.

 

JANSSEN BODY COSMETICS Perfect Body Pack "Age Defying" Augsti efektīvā ietīšana atjaunina, revitalizē un nostiprina ādu, intensīvi mitrina un palēnina novecošanās procesus. Krāšņais šampanieša ekstrakts uzlādē ādu ar enerģiju, remdē tās “slāpes”, padara maigu, mīkstu un apburoši jauneklīgu.

PAR MUMS

PAKALPOJUMI

KONTAKTI

DARBA LAIKS:

Klijānu iela 6,

Rīga, LV-1013

IR BEZMAKSAS

PARKINGS!

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

BRĪVDIENA

Jūsu skaistums nevainojamā izpildījumā.

 

Visos laikos skaistuma un jaunības saglabāšanas noslēpumi ir piesaistījuši uzmanību. Mūsu salona mājīgajā atmosfērā daudzu gadu laikā mēs rūpējamies par visām jūsu skaistuma šķautnēm. Individuāla pieeja, efektīvas procedūras un jūsu acu starojošais smaids ir mūsu darba mērķis. Mēs padarīsim uzturēšanos salonā jums maksimāli ērtu un komfortablu.

+371 29848108

Pieteikties

pieņemšanai var, iepriekš pierakstoties.