• LPG masaza - ir lipomasaza, respektivi, masaza, kas sadedzina taukus.

  Proceduru metodikas pamata ir iedarbiba uz adu un adas un zemadas tauku slani ar diviem motorizetiem rullisiem , kuri ir iebuveti speciali izstradata iekarta, kuru masieris tur rokas un ar kuras palidzibu mase Jusu kermeni.

  Veltni var rotet dazados atrumos dazados virzienos un to starpa tiek radits vakuma efekts. Lipolizes (tauku sadedzinasana) rezultata var samazinat kermena apjomu un atbrivoties no lokalizetiem tauku nogulsnejumiem problematiskajas kermena zonas.

  What’s New?

  jun 11, 2012
  .

  more info

  jun 18, 2012
  .

  more info
 • альтернативный текст

   

   
     
   
     
   
     
   
   

   


   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
     
   
     
   
   
     
   
     
 • Pirms un pēc
  альтернативный текст альтернативный текст
  альтернативный текст альтернативный текст
  альтернативный текст альтернативный текст
  альтернативный текст альтернативный текст
  альтернативный текст альтернативный текст
 • Citas bildes
  альтернативный текстальтернативный текстальтернативный текст альтернативный текст альтернативный текст альтернативный текст
 • альтернативный текст

 • Uzrakstīt mums

  Contact form submitted!  
  We will be in touch soon.

  Skaistuma studija „Siluets”
  Adrese: Klijānu iela 6, Rīga, LV-1013
  IR BEZMAKSAS PARKINGS!

  Mob. Tel.:29848108
  E-mail: studija.siluets@gmail.com
  Darba laiks:
  Pr.-Pt. 9.00-19.00
  St. 10.00-15.00
  Sv. Brīvdiena

 • Privacy Policy

  .

  .

  studija.siluets@gmail.com

 • Lorem Ipsum

  .

  .

 • LPG ķermenim

  LPG masāža - ir lipomasāža, respektīvi, masāža, kas sadedzina taukus.
  Procedūru metodikas pamatā ir iedarbība uz ādu un ādas un zemādas tauku slāni ar diviem motorizētiem rullīšiem , kuri ir iebūvēti speciāli izstrādātā iekārtā, kuru masieris tur rokās un ar kuras palīdzību masē Jūsu ķermeni. Veltņi var rotēt dažādos ātrumos dažādos virzienos un to starpā tiek radīts vakuma efekts. Lipolīzes (tauku sadedzināšana) rezultātā var samazināt ķermeņa apjomu un atbrīvoties no lokalizētiem tauku nogulsnējumiem problemātiskajās ķermeņa zonās. Vēl viens LPG masāžas pluss ir limfodrenāžas efekts – tas ir liekā šķidruma izvadīšana no zemādas audiem, novēršot tūskas un pietūkumus.

  Efektīva saistaudu stimulēšana, kuru nodrošina LPG masāža, ļauj samazināt tauku šūnu apjomu, uzlabot un atjaunot asinsriti un vielmaiņu, atjauno ādas elastīgumu. LPG masāža ātri un efektīvi novērš jebkuras izcelsmes celulītu jebkurā attīstības stadijā.

  Masāžai ir spēcīga normalizējoša un relaksējoša iedarbība uz nervu sistēmu, kā arī atjaunojoša un tonizējoša iedarbība uz ādu, muskuļiem un saistaudu struktūrām. Turklāt, LPG masāža efektīvi ārstē celulītu un aptaukošanos.

  Procedūra (Lipomasāža) tiek veikta praktiski pa visu ķermeni 40 minūšu (tikai procedūras laiks) garumā 2 -3 reizes nedēļā. Ieteicamais kurss ietver 10 - 20 seansus atkarībā no klienta vēlmēm un organisma stāvokļa. Apmēram 60% pacientu acīmredzami rezultāti ir pēc 10 - 12 procedūrām.

  Lai saglabātu sasniegtos rezultātus, pēc izieta kursa LPG procedūras rekomendē atkārtot 1-2 reizes mēnesī.
  Maksimālu un tūlītēju efektu var sasniegt ja apvieno trīs lietas: LPG masāžu, nodarbības sporta zālē(fitness) un veselīgu pārtiku!
  LPG endermoloģija ir vienīgā alternatīva liposakcijai (liposuction) celulīta un aptaukošanās ārstēšanai, kuru ir atzinuši plastiskie ķirurgi visā pasaulē.
  Aparāts Cellu M6 Keymodule(2) iedarbojas uz mīkstajiem audiem. Tā ​​darbības princips balstās uz mehānisku un telpisku ādas kroku masēšanu, kuras ir piepaceltas pateicoties nelielai vakuuma aspirācijai . Tomēr, nedrīkst jaukt LPG endermoloģiju ar vakuuma masāžu.

  Absolūtās kontrindikācijas LPG ® tehnikas lietošanai, tāpat kā jebkurai mehāniskai iedarbībai uz saistaudiem vai citām procedūrām ir atkarigas no pacienta stāvokļa.
  Vēzis ārstēšanas stadijā
  Infekcija, ādas izsitumi
  Akūta slimība
  Antikoagulantu terapija
  Asins slimības
  Tromboflebīts
  Šis saraksts nav izsmeļošs. Šaubu gadījumā konsultējieties ar ārstu.
  Kontrindikācijas
  Grūtniecība (Apakšējo ekstremitāšu(kāju) protokols nav kontrindicēts)
  Flebīts
  Lokālās kontrindikācijas
  Rozaceja
  Sāpīgas varikozas vēnas
  Nobrāzumi, brūces
  Hipertrofētas rētas
  Vēdera, cirkšņa trūce
  Lipoma
  Muskuļu vai osteoartikulārās traumas (akūtās fāzes)
  Zemādas implanti
  Vēnu operācijas (2 mēneši)
  Operētās virsmas, pēc plastiskās ķirurģijas (īpašs protokols pirmo 6 mēnešu laikā)
  Augošas dzimumzīmes.
  Pīrsings.
 • LPG sejai

  „LPG Systems” aptuveni desmit gadus atpakaļ radīja unikālu neinvazīvu LPG sejas atjaunošanas un liftinga metodiku, pamatojoties uz trīsdimensiju mehānisku audu stimulāciju.
  LPG liftinga pamatā ir īpaša ādas virsmas mehāniska stimulācija. Galvenais LPG iedarbības mērķis ir šūnas - fibroblasti. Kā mēs zinām, pēc 25 gadu vecuma robežas „jaunības šūnas”, kā dažkārt mēdz saukt fibroblastus, samazina savu aktivitāti un kolagēna un elastīna šķiedru izstrādi. Āda sāk zaudēt savu "blīvumu", kas noved pie novecošanas pazīmju, piemēram, grumbu, acu kontūru maiņas un blāvas sejas krāsas parādīšanās. Tehnoloģija endermolifts stimulē fibroblastu aktivitāti un atjauno delikāto sejas audu, kakla un dekoltē "blīvumu". Pateicoties šādai iedarbībai atjaunojas aktīva audu kolagēna un elastīna izstrāde, kas dod ilgstošu sejas ādas atjaunošanās efektu. LPG liftings nespēj slēpt novecošanas pazīmes, tā ir vienīgā tehnoloģija, kas iedarbojas nevis uz sekām, bet uz ar vecumu saistīto izmaiņu cēloņiem, atbrīvojot audu slēptās rezerves, stimulējot "šūnu atmiņu" dabiskam sejas ādas atjaunošanās procesam.

  Ieteicamais kurss: 2-3 seansi nedēļā viena mēneša laikā. Lai saglabātu sasniegtos rezultātus, pēc izieta kursa - 1 seanss reizi mēnesī.

  Absolūtās kontrindikācijas LPG ® tehnikas lietošanai, tāpat kā jebkurai mehāniskai iedarbībai uz saistaudiem vai citām procedūrām ir atkarigas no pacienta stāvokļa.
  Vēzis ārstēšanas stadijā
  Infekcija, ādas izsitumi
  Herpess
  Pinnes (ar iekaisumu)
  Vitiligo
  Šis saraksts nav izsmeļošs. Šaubu gadījumā konsultējieties ar ārstu.
  Lokālās kontrindikācijas
  Rozaceja
  Nobrāzumi, brūces
  Hipertrofētas rētas
  Lipoma
  Muskuļu vai osteoartikulārās traumas (akūtās fāzes)
  Zemādas implanti
  Operētās virsmas, pēc plastiskās ķirurģijas (īpašs protokols pirmo 6 mēnešu laikā)
  Augošas dzimumzīmes.
  Pīrsings.

 • Ietīšana


  Ēģiptes valdniece Kleopatra izmantoja ietīšanas procedūras lai pagarinātu savu jaunību un saglabātu skaistumu. Mūsdienās šīs procedūras nav zaudējušas savu aktualitāti. Figūras korekcija izmantojot ietīšanu ir ne tikai vispatīkamākais veids kā samazināt siluetu, bet arī - skaista atpūta.

  Ir pierādīts, ka jūras ūdens sastāvs ir praktiski identisks cilvēka asiņu plazmas sastāvam, tāpēc lietderīgās šī ūdens sastāvdaļas cilvēka organisms uzsūc un pārstrādā pilnīgi, gandrīz par 100%. Jūras ūdenszāles satur daudz joda, kālija, magnija, silīcija, sēra un citu elementus, kas ir nepieciešami mūsu organismam.

  Ķermeņa ietīšana ir efektīva zemādas tauku slāņa samazināšanā, aktivizē šķidruma mikrocirkulāciju organismā, lokālos un kopējos vielmaiņas procesus, uzlabo nervu un endokrīnās sistēmas stāvokli, no kurām, savukārt, ir atkarīgs lipolīzes un lipogenēzes līdzsvars cilveka organismā. Ietīšanas efekts ir ļoti izteikts, jo pateicoties šai procedūrai cilvēka āda atgūst normālu faktūru, krāsu un toni, samazinās stress un nogurums. Ietīšana ir lieliska striju profilakse un palīdz samazināt celulītu pat stipri ielaistos gadījumos. Pēc ietīšanas procedūras ķermeņa āda paliek gluda, nostiepta un elastīga. Praktiski uzreiz pēc tam Jūs pamanīsiet vidukļa un gurnu apjoma samazinājumu.

  Procedūras sākumā ar skrubi (jūras sāls un speciāla Algotherm eļļa) tiek veikt dziļš, intensīvs ķermeņa ādas pīlings. Āda tiek labi attīrīta, izlīdzinās tās mikroreljefs, aktivizējas asinsrite. Pēc tam, kad ķermenis ir noskalots tiek uzlikta maska. Maska efektīvi „iztukšo” taukšūnas (lipolīze), samazina tauku uzkrājumu daudzumu, veicina liekā šķidruma un toksīnu izvadīšanu un epidermas atjaunošanos. Ietīšana ilgst 30 minūtes īpašajā infrasarkanajā termo segā. Visai procedūrai ir nepieciešama apmēram 1 stunda.

 • Vaksācija


  Vaksācija, iespējams, ir visvecākā un šobrīd visizplatītākā epilācijas metode. Šo metodi izmanto sievietes visā pasaulē gan slavenības, gan parastas studentes.

  Pirms vaksācijas:

  1. Vaksācijai vispiemērotākais matiņu garums ir 5-10 mm.

  2. Neizmantojiet epilācijai vasku ja Jums ir alerģija, ādas izsitumi vai saslimšanas, īpaši jūtīga āda.

  3. Ieteicams noskaloties dušā pirms epilācijas.

  4. Divas dienas pirms vaksācijas ieteicams veikt ādas pīlingu.

  5. 24 stundas pirms vaksācijas neiesakām sauļoties vai apmeklēt solāriju.

  6. Nelietojiet kremus, pieniņus, losjonus, dezodorantus vai antiperspirantus pirms epilācijas ar vasku.

  7. Nav ieteicams veikt vaksāciju cilvēkiem ar varikozām vēnām.

  8. Vaksācija nav ieteicama diabētiķiem.

  Pēc procedūras:

  1. 48 stundas pēc vaksācijas nesauļojieties un neizmantojiet solārijus.

  2. 48 stundas pēc epilācijas neiesakām veikt ādas pīlingu.

  3. 48 stundas pēc procedūras nav ieteicams izmantot savus ikdienas krēmus.

  4. Matu augšanas palēninošo līdzekļu efektivitāte būs maksimāla, ja lietosiet tos desmit dienu laikā pēc vaksācijas.

 • RF liftings

  RF-liftings vēl tiek dēvēts par bezķirurģisko sejas liftingu, jo rezultātu pēc šīs procedūras var salīdzināt ar efektu pēc plastiskās operācijas. Atšķirība no ķirurģijas ir tā, ka RF-liftinga būtība ir audu un ādas potenciāla stimulēšana bez operatīvas iejaukšanās. Procedūras laikā,  iedarbojoties uz audiem un ādu ar radioviļņu impulsiem, sākas kolagēna šķiedru savērpšanās, notiek starpšūnu membrānu stimulēšana, kas savukārt uzsāk kolagēna un elastīna veidošanos organismā. Pēc būtības īpašas frekvences radioviļņu impulsiem izdodas iedarbināt dabiskos ādas un audu atjaunošanās procesus. Procedūras laikā termiskai iedarbībai ir pakļauti tikai kolagēnu saturošie audi ādas dziļākajos slāņos, kas nodrošina šo audu blīvuma palielināšanos, tai paša laikā, epiderma praktiski neuzsilst un muskuļaudi vispār netiek aizskarti.
  RF-liftings ir ieteicams sievietēm un vīriešiem pēc 35 gadu vecuma. Rekomendējamais procedūru skaits ir 6-12. To daudzums ir atkarīgs no pacienta ādas vispārējā stāvokļa. Intervāls starp procedūrām ir apmēram 1-2 nedēļas. Radioviļņu liftinga priekšrocība ir tā, ka šīs procedūras iedarbība ar laiku pastiprinās. Ādas stāvoklis pakāpeniski uzlabosies līdz pat pus gadam pēc procedūras veikšanas. Radioliftings iedarbina audu atjaunošanās mehānismus un šis efekts saglabājas līdz pat trim gadiem.
  Kontrindikācijas:

  • Grūtniecība (jebkurš periods)
  • Barošana ar krūti
  • Sistēmiskās saistaudu slimības (sklerodermija, sistēmiskā sarkanā vilkēde, uc.)
  • Akūtas slimības (tostarp SARS), paaugstināta ķermeņa temperatūra
  • Sirds un asinsvadu slimības, hipertensija
  • Cukura diabēts
  • Smagas neiroloģiskas saslimšanas (epilepsija)
  • Recēšanas traucējumi, tendence uz asiņošanu, antikoagulantu lietošana
  • Elektriskie implanti ķermenī
  • Implanti procedūras pielietošanas zonā („zelta” diegi, neabsorbējošās pildvielas), metālu saturoša intrauterīna (pretapaugļošanās spirāle), apstrādājot vēdera zonu
  • Ādas jūtības traucējumi
  • Brūces, nobrāzumi, ādas integritātes (veseluma) traucējumi
  • Jebkādi ādas izsitumi (infekciozas un neinfekciozas izcelsmes)
  • Tromboze un citas asinsvadu slimības
  • Labdabīgi vai ļaundabīgi audzēji
  • Vairogdziedzera slimības
  Šis saraksts nav izsmeļošs. Šaubu gadījumā konsultējieties ar ārstu.


 • Mezoporācija

  Mezoporācija ir īpašo aktīvo kosmētisko preparātu transdermāla (caur ādu) ievadīšana audos bez jebkādas mehāniskas (adatas utt.) iejaukšanās. Mezoporācija ir absolūta un droša mezoterapijas (mikroinjekcijas) alternatīva.
  Iedarbojoties ar elektriskā lauka impulsu ādas audi izplešas, kas ļauj ārstnieciskajiem preparātiem brīvi iekļūt virsādas slānī. Nākošais impulss sašaurina audus, it kā aizverot tos ciet, kā rezultātā preparāts nokļūst katrā šūnā uzlabojot tās potenciālu un padarot ādu gludu, svaigu, tvirtu ar atjaunotu šķidruma līmeni un bez dziļām grumbām. Mezoporācija tā ir „bezadatu” mezoterapija. Ideāla metode ādas atjaunināšanai bez sāpēm, bez iekaisuma, bez pietūkumiem un bez zilumiem.
  Procedūra nav ilgstoša, ir nesāpīga un netraumē audus. Ieteicamais procedūru daudzums ir 8-12 seansi. Biežums - 2 reizes nedēļā. Sasniegtā rezultāta nostiprināšanai un profilaksei ir ieteicams veikt mezoporācijas procedūras 1 reizi 3 mēnešos.

  Kontrindikācijas:

  • Kardiostimulatori vai citi elektroniski implanti
  • Grūtniecība
  • Epilepsija
  • Sirdslēkmes un insulti slimības vēsturē
  • Smagas somatiskās slimības
  • Kardiopātija
  • Zelta diegi (implants)
  • Īpaša reakcija uz elektrisko strāvu
  • Onkoloģiskās slimības
  • Ļaundabīgie audzēji
  • Pinnes, akūtā stadijā
  Šis saraksts nav izsmeļošs. Šaubu gadījumā konsultējieties ar ārstu.


 • Sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņu

  Sejas ādas tīrīšana ar ultraskaņas palīdzību attīra ādu pietiekoši dziļi un delikāti, novācot atmirušo ragveida šūnu slāni, sviedrus, taukus un komedonus (aizsprostotās poras, t.s. melnie punktiņi) un netraumējot dziļākos ādas slāņus, kas veicina  ātrāku pietūkuma un apsārtuma izzušanu pēc procedūras. Šīs procedūras laikā uz audiem iedarbojas ar ultraskaņas svārstībām (vibrāciju), kas paātrina vielmaiņas procesus šūnās, bet mikrovibrācijas izpilda masāžas funkciju. Tai pašā laikā, procedūrai ritot, āda nekādā veidā netiek staipīta vai deformēta. Ultraskaņas pīlings ģenerē dabīgu kolagēna un elastīna izstrādi. Tās ir vielas, no kurām visvairāk ir atkarīgs sejas ādas skaistums un svaigums. Procedūra ir efektīva arī nelielu grumbu izlīdzināšanā un padara ādu elastīgāku. Mazas grumbas var izzust pateicoties tam, ka pīlinga rezultātā sejas āda ir attīrīta un ir uzlabota limfas cirkulācija.
  Kontrindikācijas:

  • Ādas slimības (ekzēma, herpes infekcija u.c.)
  • Acs vai trīszaru nerva neiralģija, sejas nerva paralīze
  • Akūtas infekcijas slimības
  • Paplašināti sejas ādas kapilāri un izteikti, pastāvīgi mazo asinsvadu paplašinājumi uz sejas
  • Onkoloģiskās slimības, sejas ādas audzēji (gan ļaundabīgie, gan labdabīgie)
  • Sejas, žokļu operācijas, pēcoperācijas periods (pirmie 3 mēneši)
  • Pēc ķīmiskā pīlinga
  • Sejas implanti, t.s. arī diegi
  • Grūtniecība
  • Elektrokardiostimulatori un citi elektroniski implanti
  • Plaušu, sirds, nieru vai aknu mazspēja
  • Akūts haimorīts, frontīts
  • Asins slimības
  • Tromboflebīts
  Šis saraksts nav izsmeļošs. Šaubu gadījumā konsultējieties ar ārstu.