Klijanu iela 6,  Riga, LV-1013 IR BEZMAKSAS PARKINGS!

Pr-Pt: 9.00-19.00, St-10.00-15.00,  Sv-Brivdiena

 

© 2019 Siluets. All Rights Reserved

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

10:00 - 15:00

Skaistums kā dzīvesveids.

Parunāsim ne par procedūrām.

 

Dzenoties pēc skaistuma, nedrīkst aizmirst, ka runa nav par karadarbību un ne vienmēr visi līdzekļi šeit ir labi. Galvenās lietas, par kurām nepieciešams atcerēties, ir pareizs uzturs, miega režīms un fiziskās slodzes.

 

Pareizs uzturs ir ne tikai kārtējā diēta, bet dzīvesveids, kurā vieta ir baudai no ēdiena. Galvenais veselīga uztura princips ir sabalansētība. Sākot ar elementāru mūsu patērējamo kaloriju samēru, fizisko aktivitāti un beidzot ar saprātīgu produktu līdzsvaru no dažādām grupām. Sātīgi pabrokastot — nebūt nav noziegums. Jo viss, ko mēs apēdīsim no rīta, dienas laikā tiks sadedzināts (runa, protams, nav par ātri pagatavojamo ēdienu).

 

Ēdam mazāk, bet biežāk.

Optimālais variants ir četras vai piecas ēdienreizes dienā. Tikai porcijām jābūt nelielām. Tā mēs pasargāsim kuņģi no izstaipīšanas, vienlaikus likvidējot izsalkuma sajūtu. Ļoti svarīgs ir ūdens.

 

Obligāti dienā izdzeriet ap 1,5 litriem tīra negāzēta ūdens. Var arī rēķināt jūsu dienas normu kā 30 ml uz kg svara, bet ne vairāk par 3 litriem. Pie kam lielāko daļu ūdens labāk izdzert laikā no plkst. 6:00 līdz 13:00, jo šajā laikā aktīvi darbojas visa mūsu attīrīšanas sistēma.

Vakariņu laiku der pārcelt apmēram 3 – 4 stundu “attālumā” pirms gulētiešanas. Un, protams, ir jādod priekšroka viegliem produktiem.

Bez pareiza uztura ir nepieciešams ievērot arī miega režīmu: ikdienas atpūtai mums ir nepieciešamas apmēram 7 – 8 stundas, pie kam labākais laiks ir no plkst. 22:00 līdz 4:00, jo šajā laikā notiek spēcīga organisma atjaunošanās.

 

Arī fiziskā slodze ietekmē mūsu ķermeņa stāvokli — tas ir stimuls apmaiņas procesu aktivizācijai. Regulāra slodze ļauj padarīt muskuļus izturīgākus un optimāli patērējošus enerģiju. Bez tam, atsevišķi slodzes veidi ļauj palielināt muskuļu apjomu un to spēku.

 

Un, protams, neaizmirstiet par patīkamajām un  noderīgajām skaistumkopšanas procedūrām pie mums studijā.

 

Ar mīlestību, jūsu Siluets

PAR MUMS

PAKALPOJUMI

KONTAKTI

DARBA LAIKS:

Klijānu iela 6,

Rīga, LV-1013

IR BEZMAKSAS

PARKINGS!

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

BRĪVDIENA

Jūsu skaistums nevainojamā izpildījumā.

 

Visos laikos skaistuma un jaunības saglabāšanas noslēpumi ir piesaistījuši uzmanību. Mūsu salona mājīgajā atmosfērā daudzu gadu laikā mēs rūpējamies par visām jūsu skaistuma šķautnēm. Individuāla pieeja, efektīvas procedūras un jūsu acu starojošais smaids ir mūsu darba mērķis. Mēs padarīsim uzturēšanos salonā jums maksimāli ērtu un komfortablu.

+371 29848108

Pieteikties

pieņemšanai var, iepriekš pierakstoties.