Klijanu iela 6,  Riga, LV-1013 IR BEZMAKSAS PARKINGS!

Pr-Pt: 9.00-19.00, St-10.00-15.00,  Sv-Brivdiena

 

© 2019 Siluets. All Rights Reserved

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

10:00 - 15:00

SEJA | APARĀTI

Sejas ultraskaņas tīrīšana ar ACTI-BIOTIC no Ericson Laboratoire (Francija)

Pietiekami dziļi un delikāti attīra ādu, aizvācot pārragoto šūnu, sviedru, tauku un komedonu slāni, pie tam nebojājot ādas apvalkus, kas sekmē ātrāku apsarkuma un tūskainuma pazušanu. Acti-Biotic ir specializēta un augsti efektīva kosmētiskās produkcijas līnija, kas paredzēta taukainas problemātiskas ādas kopšanai un piņņu ārstēšanai. Šo kosmētisko līdzekļu aktīvās sastāvdaļas iedarbojas uz visiem piņņu veidošanās mehānismiem: pazemina tauku dziedzeru hormonālo stimulāciju, nomāc ādas tauku izstrādāšanos, tiem piemīt antiseptiska, antibakteriāla un pretiekaisuma darbība.

 

RF liftings.

Radioviļņu liftinga un terapeitiskā lāzera iedarbības kombinācija izpaužas ne tikai pastiprinātā daudzpusējā vielmaiņas procesu stimulācijā dermā, bet arī abu procedūru efektu potencēšanā. Fibroblastu stimulācija radioviļņu liftinga procedūru laikā un ar zemas intensitātes lāzera terapijas palīdzību uztur hialuronskābes sintēzes intensitāti un novērš “atcelšanas sindromu”. Pie tam audu sasildīšana RF procedūru laikā līdz 45 С nenoved pie ādā uzkrātās hialuronskābes sagraušanas.

 

Mikronīdlings.

Adatu terapijas procedūra Mezopen ir jauns posms kosmetoloģijas jomā, kas ļauj atgūt sejai jaunību. Jauna metode kosmetoloģijā, apvieno sevī NAPĀŽA tehnikas klasiskajā mezoterapijā un mikroadatu terapijas iespējas. Metodes pamatā ir daļējs ādas bojājums stingri dozētā dziļumā. Metode sekmīgi tiek pielietota ādas reljefa un elastības atjaunošanai, dziļu un sīku grumbu ārstēšanai, organisms sāk izstrādāt jaunas elastīna un kolagēna šūnas.

 

Kontrindikācijas: aparātu procedūrām

Grūtniecība (jebkurā termiņā); Barošana ar krūti; Saistaudu sistēmiskās saslimšanas (sklerodermija, sistēmiskā sarkanā vilkēde u.c.); Akūtas saslimšanas (t.sk. ARVI), paaugstināta ķermeņa temperatūra; Sirds un asinsvadu saslimšanas, hipertoniskā slimība; Cukura diabēts; Smagas neiroloģiskas saslimšanas (epilepsija); Asins recēšanas traucējumi, slieksme uz asiņošanām, antikoagulantu lietošana; Implantētu elektroaparātu klātbūtne; Implantātu klātbūtne apstrādes zonā (“zelta” diegi, neuzsūcoši filleri), dzemdes spirāle ar metāla komponentiem vēdera zonas apstrādes gadījumā; Ādas jutīguma traucējumi; Brūces, skrambas, ādas viengabalainuma traucējumi; Jebkuri ādas izsitumi (infekciozas un neinfekciozas dabas); Tromboflebīts un citas asinsvadu saslimšanas; Labdabīgi un ļaundabīgi audzēji; Vairogdziedzera saslimšanas

 

Šis saraksts nav izsmeļošs. Šaubu gadījumā konsultējieties ar ārstējošo ārstu.

PAR MUMS

PAKALPOJUMI

KONTAKTI

DARBA LAIKS:

Klijānu iela 6,

Rīga, LV-1013

IR BEZMAKSAS

PARKINGS!

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

BRĪVDIENA

Jūsu skaistums nevainojamā izpildījumā.

 

Visos laikos skaistuma un jaunības saglabāšanas noslēpumi ir piesaistījuši uzmanību. Mūsu salona mājīgajā atmosfērā daudzu gadu laikā mēs rūpējamies par visām jūsu skaistuma šķautnēm. Individuāla pieeja, efektīvas procedūras un jūsu acu starojošais smaids ir mūsu darba mērķis. Mēs padarīsim uzturēšanos salonā jums maksimāli ērtu un komfortablu.

+371 29848108

Pieteikties

pieņemšanai var, iepriekš pierakstoties.