Klijanu iela 6,  Riga, LV-1013 IR BEZMAKSAS PARKINGS!

Pr-Pt: 9.00-19.00, St-10.00-15.00,  Sv-Brivdiena

 

© 2019 Siluets. All Rights Reserved

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

9:00 - 19:00

10:00 - 15:00

SEJAS | PĪLINGI

Ķīmiskais pīlings (pīlings no angļu valodas vārda “to peel” – mizot, lobīt) ir kontrolējams ādas bojājums, kas noved pie ādas virsējo slāņu noņemšanas ar ķīmiski reaktīvu komponentu palīdzību. Uz virsmas bojājuma rēķina notiek aktīva šūnu reģenerācijas un stimulācija, kas galu galā ved pie aktīvas kolagēna un elastīna izstrādāšanās. Šo procedūru var veikt kā sejas, tā arī visa ķermeņa ādai.

Atjaunošanās periods — no 2 līdz 14 dienām, atkarībā no procedūras veida. Šajā laikā āda var būt pārklāta ar sarkaniem plankumiem, nereti tiek novērota ādas zvīņošanās un savilkums, kas liecina par dermas struktūras atjaunošanos, iespējama krevelīšu parādīšanās uz virsmas.

 

MANDEĻU FITĪNA PĪLINGS no ONMACBIN

To bieži dēvē par “HOLIVUDAS” pīlingu, jo savai pasaules slavai tam jāpateicas tieši Holivudas zvaigznēm. Fitīnskābe ir unikāla ar to, ka tā nepieder ne pie АНА, ВНА skābēm. Fitīna pīlinga milzīgais pluss ir tajā, ka to var veikt jebkurā gadalaikā, nebaidoties ne no negatīvām sekām, ne sāpēm, ne ar ilgstošu dzīšanu saistītām problēmām. Ieteicams jutīgai ādai, rozācijai, traucē parādīties hiperpigmentācijām pēc pīlinga. Ar keratolītisku un bakteriostatisku iedarbību. Tiek izmantots piņņu slimības ārstēšanas programmās, pie foto- un hrononovecošanās.

 

GIGI NUTRI-PEPTIDE

Aktīvā sērija "NUTRI-PEPTIDE" apvieno sevī augsti tehnoloģiskus komponentus ar zemu molekulāro masu un dabas sastāvdaļas dabisko atjaunošanās procesu stimulēšanai visos ādas slāņos. Līnijas pamatā ir revolucionāra aktīvo sastāvdaļu transportēšanas sistēma “Kosmētiskais drons” un Fotomodulācijas koncepcija.

 

GIGI ziemas pīlingi ir vispieprasītākā un efektīvākā plaša ādas problēmu loka terapeitiskās korekcijas metode. “GIGI” speciālisti ir izstrādājuši apjomīgu dažāda sastāva un iedarbības dziļuma profesionālo pīlingu gammu jebkuru ādas estētisko problēmu risināšanai. Kombinētie pīlingu sastāvi, kas ļauj pastiprināt dažādu ādas problēmu korekcijas procedūru aktivitāti un iedarbīgumu, minimizējot agresivitāti un blakusparādības. Procedūras pacientiem ir komfortablas un laikposmā pēc pīlinga nerada ievērojamas neērtības. Pilnīga kontrolējamība un absolūts drošums.

 

PRX-T33 ir inovatīvs ķīmisks pīlings, kas apvieno sevī intensīvu atjauninošu iedarbību, bet bez rehabilitācijas perioda, pateicoties inovatīvajam sastāvam.

Ideāli piemērots visām vecuma kategorijām, kā jaunu cilvēku ādai piņņu novēršanai un profilaksei, kā arī vītuma skartai ādai, kas zaudē savu turgoru un elastību, ar fotobojājuma pazīmēm – pigmentācijas plankumiem, paplašinātiem asinsvadiem.

Galvenā priekšrocība ir rehabilitācijas trūkums pēc procedūras un minimālais blakusparādību risks, kas ļauj izmantot šo pīlinga veidu pat vasarā.

 

Preparāta sastāvā ietilpst patentēta hibrīdā molekula PRX-T®33, kas ir 33% ТСА, ūdeņraža pārskābes zemā koncentrācijā un 5% kojskābes kombinācija.

Procedūra ilgst tikai 15-30 minūtes.

 

Neatkarīgi no tā, kāda veida pīlings Jums ir nozīmēts, vispārējās kontrindikācijas jebkuram no tiem ir: grūtniecības un laktācijas periods; herpess saasinājuma periodā; saaukstēšanās vai infekcijas slimības; paaugstināta temperatūra; vaļējas brūces uz ādas; āda ar slieksmi uz keloīdu rētu parādīšanos; alerģisku reakciju klātbūtne uz preparātiem, kas tiek izmantoti ar pīlingu; jebkuras onkoloģiskas saslimšanas.

PAR MUMS

PAKALPOJUMI

KONTAKTI

DARBA LAIKS:

Klijānu iela 6,

Rīga, LV-1013

IR BEZMAKSAS

PARKINGS!

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

BRĪVDIENA

Jūsu skaistums nevainojamā izpildījumā.

 

Visos laikos skaistuma un jaunības saglabāšanas noslēpumi ir piesaistījuši uzmanību. Mūsu salona mājīgajā atmosfērā daudzu gadu laikā mēs rūpējamies par visām jūsu skaistuma šķautnēm. Individuāla pieeja, efektīvas procedūras un jūsu acu starojošais smaids ir mūsu darba mērķis. Mēs padarīsim uzturēšanos salonā jums maksimāli ērtu un komfortablu.

+371 29848108

Pieteikties

pieņemšanai var, iepriekš pierakstoties.